na dobu neurčitou – Europe Jobs s.r.o.

Nabídky práce: na dobu neurčitou v lokalitě Europe Jobs s.r.o.. Celkem 20 nabídek.

20 nabídek Europe Jobs s.r.o. na dobu neurčitou
✕ Jen Europe Jobs s.r.o. ✕ Jen na dobu neurčitou

Nabídky práce

Celkem 20 nabídek
POMOCNÝ DĚLNÍK V PRŮMYSLU (VE VÝROBĚ)
Europe Jobs s.r.o. - CENTES
18 900 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Třísměnný provoz
Kvalifikovaný zámečník
..Europe Jobs s.r.o.
18 900 – 21 500 Kč
Bujanov · Okres Český Krumlov Plný Třísměnný provoz
Dělník/ice čistič kovů
..Europe Jobs s.r.o.
18 900 Kč
Bujanov · Okres Český Krumlov Plný Třísměnný provoz
Ostatní uklízeči a pomocníci
Europe Jobs s.r.o. - Vidov
18 900 Kč
Vidov · Okres České Budějovice Plný Jednosměnný provoz
Brusiči nástrojů a kovů
..Europe Jobs s.r.o.
21 500 Kč
Bujanov · Okres Český Krumlov Plný Třísměnný provoz
Montážní dělníci ostatních výrobků
Europe Jobs s.r.o. - pracoviště Kájov
23 000 – 35 000 Kč
Kájov · Okres Český Krumlov Plný Jednosměnný provoz
Pomocný dělník v průmyslu (ve výrobě)
Europe Jobs s.r.o. - pracoviště Kájov
18 900 Kč
Kájov · Okres Český Krumlov Plný Jednosměnný provoz
OPERÁTOR/KA NA VÝROBNÍ LINCE
Europe Jobs s.r.o. - F.A Gerstnera
18 900 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Třísměnný provoz
OBSLUHA CNC STROJŮ
Europe Jobs s.r.o. - CENTES
23 500 – 30 000 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Dvousměnný provoz
UKLÍZEČI VÝROBNÍCH PROSTOR
Europe Jobs s.r.o. - Rudolfovská tř.
18 900 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Jednosměnný provoz
POMOCNÝ DĚLNÍK V PRŮMYSLU (VE VÝROBĚ)
Europe Jobs s.r.o.- Kamenný Újezd
18 900 – 19 500 Kč
Kamenný Újezd · Okres České Budějovice Plný Jednosměnný provoz
Balič/ka hotových výrobků
Europe Jobs s.r.o.
119 – 125 Kč/hod.
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Dvousměnný provoz
OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI
Europe Jobs s.r.o.
18 900 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Jednosměnný provoz
Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě
..Europe Jobs s.r.o.
18 900 Kč
Bujanov · Okres Český Krumlov Plný Třísměnný provoz
Pomocný dělník v průmyslu (ve výrobě)
Europe Jobs s.r.o. - pracoviště
18 900 Kč
Kájov · Okres Český Krumlov Plný Jednosměnný provoz
Brusiči nástrojů a kovů
..Europe Jobs s.r.o.
21 500 Kč
Bujanov · Okres Český Krumlov Plný Třísměnný provoz
OPERÁTOR/KA NA VÝROBNÍ LINCE
Europe Jobs s.r.o. - F.A Gerstnera
18 900 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Třísměnný provoz
MECHANIK OPRAVÁŘ, SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
Europe Jobs s.r.o. - F.A Gerstnera
19 500 Kč
České Budějovice · Okres České Budějovice Plný Třísměnný provoz
Dělník čistič kovů
..Europe Jobs s.r.o.
20 800 Kč
Bujanov · Okres Český Krumlov Plný Třísměnný provoz
OBSLUHA OSTATNÍCH STACIONÁRNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
Europe Jobs s.r.o.- Kamenný Újezd
22 000 – 27 000 Kč
Kamenný Újezd · Okres České Budějovice Plný Jednosměnný provoz